Toptan Kontör Bayiliği

TÜm İl ve İlÇelere Ücretsİz

Parça Kontör Bayiliği

Toptan Parça Kontör


Tokat ili, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan illerinden biridir. Kuzeyde Samsun, kuzeydoğuda Ordu, doğu ve güneyde Sivas, güneybatıda Yozgat ve batıda Amasya illeriyle komşudur. İlçelerinden Yeşilyurt ve Sulusaray İç Anadolu Bölgesi'nde kalır.1943 yılında Taşova,1944’te Artova ve Turhal, 1954 yılında Almus,1987 yılında Pazar ve Yeşilyurt,1990 yılında Sulusaray ve Başçiftlik ilçeleri kurulmuştur. 2010 TUIK verilerine göre merkez ilçeyle beraber 12 ilçe, 64 belde ve 583 köy vardır.

İklimi: Tokat İli; İç Anadolu İklimi, İç-Doğu Anadolu İklimi, Karadeniz iklimi ve Orta Karadeniz iklimi arasında bir geçit özelliği gösterir. Uzun yıllar ortalamasına göre yıllık ortalama sıcaklık; en düşük 8,1 °C en fazla 14,2 °C’dir. Uzu parça kontörn yıllar ortalamasına göre ortalama yağış; 381,7 mm ile 586,2 mm arasındadır. Ortalama nispi nem; % 56 ile % 73 arasında değişmektedir. Yağışlar aylara göre farklılıklar göstermektedir. Dağları: Mamu (1770 m.), Toptan Parça Kontör, Yaylacık (1620 m.), Deveci (1892 m.), Bugalı (1945m),fatura ödeme Dumanlı (2200 m.), Çamlıbel (2020 m.), Akdağ (1900 m.). Ovaları: Kazova, Omala Ovası, Turhal Ovası, Niksar Ovası,fatura tahsilat Erbaa Ovası, Artova Ovası, Zile Ovası, Tokat Ovası, Pazar Ovası, Artova Ovası. Akarsuları: Yeşilırmak, Tozanlı Kolu, Kelkit Kolu, Çekerek Kolu, Güvenli Kontör Yükleme, Tokat Kolu, Kuruçay Kolu, Güllin Kolu, Darı Deresi Kolu,parça tl Cırcır kolu. Turistik Yerleri: Tokat Kalesi, Saat Kulesi, Yağıbasan Medresesi, Zile Kalesi, Niksar Kalesi, Turhal Kalesi,tl yükleme siteleri Tokat Ulu Camii, Niksar Ulu Camii, Zile Ulu Camii, Tokat Gök Medresesi, Pazar Kervansarayı, Maşathöyük Çivi Yazıları, Hıdırlık Köprüsü, Sümbülbaba Zaviyesi, Taşhan Çarşısı, Komana Pontika Antik Kenti, Koza Han, Ballıca Mağarası, Reşadiye Yolüstü kasabası Zınav Gölü mesire yeri, Reşadiye Yolüstü kasabası Delik kaya mağarası, Tokat Müzesi, Kelkit Çayı, Halaçlı Köyü Yazlıkları, Sulusaray Sebastopolis Antik Kenti, Zile Elbaşıoğlu Camii,parça kontör merkezi Zile Boyacı Hasanağa Camii, Parça Kontör, Zile Bedesten Camii, Eski Zile Osmanlı Evleri ve Konakları, Zile Yeni Hamam duvarındaki Osmanlı minyatür mimarisi Serçe Sarayı, Zile Tacettin İbrahim Paşa (Şehir) Hamamı, Pazar Ballıca mağarası,

Güzeller güzeli Tokat ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Tokat Kontör Fatura Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.

Toptan Parça Kontör

3 Operatör
Tek Panel

Turkcell,Vodafone,Türk Telekom Toptan Kontör, TL ve Paket Yüklemelerini Tek Panelden Yapabilirsiniz.

ONLİNE
fATURA ÖDEME

Fatura ödemeleri tamamen online olarak saniyeler içinde gerçekleşmektedir.

7/24 KESİNTİSİZ
ONLİNE Sİstem

Haftanın 7 günü 24 saat sorunsuz parça Kontör ve fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Fatura Ödeme

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, TV vb. tüm kurumların faturaları sitemizde anında ödenmektedir.

İşİMİZİ Sevİyoruz

İşimizi severek yapıyoruz. Bu nedenle son sistem yepyeni kontör yükleme ve fatura ödeme sistemini sizlerle buluşturmaktan gurur duymaktayız.

Hızlı ve Online

Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz sadece 10 sn sürmektedir.