Toptan Kontör Bayiliği

TÜm İl ve İlÇelere Ücretsİz

Parça Kontör ve Fatura Ödeme Bayiliği

İçel Parça Kontör Bayiliği
İçel kentinin merkez sınırlarını, doğuda Tırmıl Tepe, Batıda Yumuktepe Höyükleri oluşturmaktadır. Bu Höyükler, İçel kurulmadan çok önceleri Neolitik ve Kalkolitik Toptan kontör bayiliği dönemlerde, bu alanda yerleşimlerinin olduğunu kanıtlamaktadır.

J.Garstang tarafından Yumuktepe’de yapılan kazılar sonucunda en yoğun yerleşimin Neolitik ve Kalkolitik dönemlerde olduğu ortaya çıksa da 1993 yılında yeniden başlayan kazı çalışmaları, bu yerleşik düzenin Arap istilaları- Parça Kontörans döneminde de devam ettiğini göstermiştir. İçel Akdeniz boyunca uzanan, sonu gelmeyen temiz kumsalları, portakal ve Parça tl, limon bahçeleri ile bir çok tarihi eserin bulunduğu, Türkiye'de kendi kendine yetebilen sayılı şehirlerden birisidir.

Dünyada üç ilahi dine mensup insanların mezarlarının yan yana olduğu başka bir şehir yoktur. Türkiye'nin en büyük gökdeleni, Cumhuriyet tarihinin en büyük ikinci camisi ve hrıstiyan dünyasının önemli merkezlerinin de bulunduğu İçel üç büyük şehirden sonra devlet opera ve balesinin bulunduğu tek şehirdir. Topraklarının Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Avea %49,5 orman olan İçel tertemiz havası, çağdaş alışveriş merkezleri ile 2000'li yillara umutla bakıyor.

Sitemizden Sitemizden İçel kurumlarından İçel Su, İçel Elektrik ve İçel Doğalgaz Kurumlarının Faturalarını Ödeyebilirsiniz.

İçel ilçesinde işyeriniz varsa (Kırtasiye, Telefoncu, Bakkal, Market vs.) sitemizden Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.İçel Parça Kontör Bayiliği
icel-parca-kontor-bayilik

3 Operatör
Tek Panel

Turkcell,Vodafone,Türk Telekom TL ve Paket Yüklemelerini Tek Panelden Yapabilirsiniz.

ONLİNE
fATURA ÖDEME

Fatura ödemeleri tamamen online olarak saniyeler içinde gerçekleşmektedir.

7/24 KESİNTİSİZ
ONLİNE Sİstem

Haftanın 7 günü 24 saat sorunsuz Kontör ve fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Fatura Ödeme

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, TV vb. tüm kurumların faturaları sitemizde anında ödenmektedir.

İşİMİZİ Sevİyoruz

İşimizi severek yapıyoruz. Bu nedenle son sistem yepyeni kontör yükleme ve fatura ödeme sistemini sizlerle buluşturmaktan gurur duymaktayız.

Hızlı ve Online

Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz sadece 10 sn sürmektedir.