Toptan Kontör Bayiliği

TÜm İl ve İlÇelere Ücretsİz

Parça Kontör ve Fatura Ödeme Bayiliği

Adana Tufanbeyli Parça Kontör Bayiliği
Tufanbeyli ilçesi Adana İli'nin güzel ilçelerinden birisidir. Adana Tufanbeyli, doğal güzellikleriyle etrafa nam salmış bir güvenli kontör yükleme ilçedir. Özellikle çevresel güvenli kontör yükleme yönden Adana Tufanbeyli çok zengin topraklara sahiptir. Yemek parça tl yükleme kültürüyle ön plana çıkan Tufanbeyli, bütün turistlerin ilgisini çekmektedir. Kontör yüklemek isteyen turistler için çok elverişli bir parça kontör bayiliği sistemleri vardır. Fatura ödemek toptan tl yükleme isteyen yerli halkın da dikkatini çeken Adana Tufanbeyli fatura ödeme bayiliği, kontör yükleme sistemi vardır. Tarihsel olarak çok uzun bir toptan tl yükleme ve zengin toptan kontör güvenli kontör yükleme bir geçmişe sahip olan Adana ilimizin parça tl Tufanbeyli ilçesi, günümüzde tarihsel bir parça tl yükleme kültürel miras olarak göz önünde bulunmaktadır.

Parça Kontör TL olarak 2008 yılında 10 aylık araştırma ve geliştirme çalışmalarından sonra 2008' de resmi bütün işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılının sonunda 250 bayi ye ulaşma hedefini üçe katlayarak 750 adet parça kontör yükleme bayiye servis ve hizmet vermeye başlamıştır. Adana ilimizin Tufanbeyli ilçesinde de hızlı ve sorunsuz şekilde çalışan sistemimiz için bayilik verme işlemleri devam etmektedir.

Sitemizden Sitemizden Adana Tufanbeyli kurumlarından Adana Tufanbeyli Su, Adana Tufanbeyli Elektrik ve Adana Tufanbeyli Doğalgaz Kurumlarının Faturalarını Ödeyebilirsiniz.

Adana Tufanbeyli ilçesinde işyeriniz varsa (Kırtasiye, Telefoncu, Bakkal, Market vs.) sitemizden Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.Adana Tufanbeyli Parça Kontör Bayiliği
adana-tufanbeyli-parca-kontor-bayilik

3 Operatör
Tek Panel

Turkcell,Vodafone,Türk Telekom TL ve Paket Yüklemelerini Tek Panelden Yapabilirsiniz.

ONLİNE
fATURA ÖDEME

Fatura ödemeleri tamamen online olarak saniyeler içinde gerçekleşmektedir.

7/24 KESİNTİSİZ
ONLİNE Sİstem

Haftanın 7 günü 24 saat sorunsuz Kontör ve fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Fatura Ödeme

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, TV vb. tüm kurumların faturaları sitemizde anında ödenmektedir.

İşİMİZİ Sevİyoruz

İşimizi severek yapıyoruz. Bu nedenle son sistem yepyeni kontör yükleme ve fatura ödeme sistemini sizlerle buluşturmaktan gurur duymaktayız.

Hızlı ve Online

Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz sadece 10 sn sürmektedir.