Çiçekçi Kontör Bayiliği

TÜrkiye'nin Tüm İl ve İlÇelere Ücretsİz

Parça Kontör Bayiliği

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği

Çiçekçilere Özel Parça Kontör

ve Fatura Ödeme


2008 yılından beri aralıksız çalışarak Çiçekçilere özel yepyeni bir fatura ödeme ve parça kontör sistemi ile yeniden karşınızdayız. Çağın gereksinimlerine uyarak hızlı, sorunsuz, kaliteli parça kontör yükleme ve fatura tahsilatı hizmetini, Çiçekçi işletmesi sahipleri ile buluşturuyoruz. Bugüne kadar 5000 üzeri parça kontör bayisine ve fatura ödeme merkezi işletmesine sorunsuz hizmet vermekten gurur ve onur duymaktayız. Sitemiz içinde Çiçekçilere Özel kurulan farklı bölümümüz sayesinde tamamen Çiçekçi sahibi işletmecilerimizin sorunlarını ortadan kaldırarak yepyeni bir anlayışla devam etmekteyiz. Diğer yükleme firmalarının; gecikmeli kontör, TL ve paket yüklemelerinden veya günlerce ödenmeyen, sorun yaratan fatura tahsilatı işlemlerinden bıktıysanız artık doğru adrestesiniz.

Öncelikle kısaca biz kimiz? Parça Kontör TL olarak 2008 yılında 10 aylık araştırma ve geliştirme çalışmalarından sonra 2008'de resmi bütün işlemlerini tamamlayarak, parça kontör yükleme faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılının sonlarından itibaren, fatura tahsilat hizmeti de sistemimize eklenmiştir. 2010 senesinden itibaren tüm Parça TL - lira yüklemeleri ve fatura ödemeleri hızlı ve sorunsuzca gerçekleşmektedir. Siz değerli Çiçekçi işletmesi sahiplerimiz için kurulan yeni sistemimizde; hem fatura ödeme, hem kontör, hem paket, hem de TL yüklemelerinizi artık tek panel üzerinden sorunsuz yapabilmektesiniz.

Tüm Çiçekçi bayilerimizin ve sizlerin değerli Müşterilerinizin memnuniyet ve güvenlerini her zaman ön planda tutarak kaynaklarımızı en verimli, en güvenli, en düzenli şekilde kullanmak, hizmet kalitemizi zirveye çıkarmak başlıca görevlerimizdendir.

Değerli Çiçekçi işletmesi sahipleri; tüm kurumların tahsilatlarını, hızlı, sorunsuz ve anında ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz. Çiçekçi işletmesine sahip olan siz değerli bayilerimiz için tüm fatura ödemeleri Banka Anlaşmalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Sitemizden MTV, Trafik Cezası, Bağkur, SSK, Elektrik, Su, Telefon, Cep Telefonu, İnternet Doğalgaz, TV faturalarına ait tüm kurumların faturalarının tahsilatını yapabilirsiniz.

Türkiye'nin hangi şehrinde olursanız olun yol üzeri işyeriniz varsa sitemizden toptan kontör bayiliği alarak TL ve paket yüklemesi veya fatura ödeme merkezi bayiliği alarak fatura tahsilatı yapabilir ekstra gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Çiçekçi Parça Kontör Bayiliği
Çiçekçi Parça Kontör

3 Operatör
Tek Panel

Turkcell,Vodafone,Türk Telekom TL ve Paket Yüklemelerini Tek Panelden Yapabilirsiniz.

ONLİNE
fATURA TAHSİLATI

Fatura ödemeleri tamamen online olarak saniyeler içinde gerçekleşmektedir.

7/24 KESİNTİSİZ
ONLİNE Sİstem

Haftanın 7 günü 24 saat sorunsuz Parça Kontör ve fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Fatura Ödeme

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, TV vb. tüm kurumların fatura tahsilatları sitemizde anında yapılmaktadır.

İşİMİZİ Sevİyoruz

İşimizi severek yapıyoruz. Bu nedenle son sistem yepyeni kontör yükleme ve fatura ödeme sistemini sizlerle buluşturmaktan gurur duymaktayız.

Hızlı ve Online

Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz sadece 10 sn sürmektedir.