Toptan Kontör Bayiliği

TÜm İl ve İlÇelere Ücretsİz

Parça Kontör Bayiliği

Cep Kontör Bayiliği
Cep Kontör Bayiliği alarak sistemimizle müşterilerinize toptan parça kontör yüklemek için ilk öncelikle kendinize ait bir Sanal web kontor sitesi olmalıdır.Bu kontör yükleme sitesi içerisinden Cep Kontör Bayiliği, güvenli kontör yükleme, toptan parça kontör yükleme güvenli fatura ödeme bayiliği gibi parça tl alımları yapmak istediğiniz web sitesine api ile toptan kontör entegrasyonu yaparak güvenli kontör yükleme sistemimize giriş yapmalısınız.Bu api entegrasyon sistemi toptan parça kontör, güvenli kontör yükleme, güvenli fatura ödeme bayiliği, güvenli parça kontör ve tl yükleme sistemi parça tl yükleme, turkcell, türk telekom, avea, vodafone sayesinde toptan parça kontör ve tl yükleme bayinizden gelen işlemleri toptan güvenli kontör yükleme direk kontör sitesine anında gönderebilir ve anında yükleyebilirsiniz. Tüm bu işlemler anlık gerçekleşmektedir.

Atlas Telekom - Kontör - Telekom - Teknoloji olarak 2008 yılında 10 aylık araştırma ve geliştirme çalışmalarından sonra 2008' de resmi bütün işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılının sonunda 250 bayi ye ulaşma hedefini üçe katlayarak 750 adet parça kontör yükleme bayiye servis ve hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine bayilik hizmeti gsm operatörlerine internet paketi ve tl kontör vermekteyiz. Hızlı ve sorunsuz şekilde çalışan sistemimiz için bayilik verme işlemleri devam etmektedir.

Müşterilerimizin ve tüm bayilerimizin memnuniyet ve güvenlerini her zaman ön planda tutarak kaynaklarımızı en verimli en güvenli şekilde kullanmak, hizmet kalitemizi en üst düzeye çıkarmak başlıca görevlerimizdendir.

Tüm kurumların tahsilatlarını , hızlı, sorunsuz ve anında ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz. Tüm fatura ödemeleri Banka Anlaşmalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Sistemlerimiz üzeriden TTNET, D-smart , Digiturk , Superonline , Vodafone Net , Doping ADSLi Turkcell, Vodafone, Avea Hat Taşıma Başvurularınız alabilirsiniz.

Sitemizden Sitemizden elektrik, su, telefon, doğalgaz, tv faturalarına ait tüm kurumların faturalarının tahsilatını yapabilirsiniz.

Türkiye'nin hangi şehrinde olursanız olun yol üzeri işyeriniz varsa (Kırtasiye, Telefoncu, Bakkal, Market vs.) sitemizden Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak ekstra gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra Cep Kontör Bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.Cep Kontör Bayiliği
Cep Kontör Bayiliği

3 Operatör
Tek Panel

Turkcell,Vodafone,Türk Telekom TL ve Paket Yüklemelerini Tek Panelden Yapabilirsiniz.

ONLİNE
fATURA TAHSİLATI

Fatura ödemeleri tamamen online olarak saniyeler içinde gerçekleşmektedir.

7/24 KESİNTİSİZ
ONLİNE Sİstem

Haftanın 7 günü 24 saat sorunsuz Parça Kontör ve fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Fatura Ödeme

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, TV vb. tüm kurumların fatura tahsilatları sitemizde anında yapılmaktadır.

İşİMİZİ Sevİyoruz

İşimizi severek yapıyoruz. Bu nedenle son sistem yepyeni kontör yükleme ve fatura ödeme sistemini sizlerle buluşturmaktan gurur duymaktayız.

Hızlı ve Online

Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz sadece 10 sn sürmektedir.