Toptan Parça Kontör

TÜm İl ve İlÇelere Ücretsİz

Parça Kontör Bayi

Parça Lira
Parça Lira bayisi olarak müşterilerinize güvenli bir şekilde kontör yüklemek için öncelikle kendinize ait bir parça tl, kontör yükleme güvenli kontör yükleme ve fatura tahsilat Sanal web kontor sitesi parça tl yükleme olmalıdır.Bu kontör yükleme sitesi içerisinden Parça Lira alımı yapmak turkcell, vodafone, türk telekom, avea gibi kurumların istediğiniz web sitesine api ile entegrasyon yapmalısınız.Bu api entegrasyon sistemi toptan parça tl yükleme yetkili işlem merkezi sayesinden toptan kontör yükleme bayinizden gelen işlemleri direk kontör sitesine anında güvenli fatura ödeme bayiliği gönderebilir ve anında yükleyebilirsiniz. Tüm bu işlemler anlık gerçekleşmektedir.

Atlas Telekom - Kontör - Telekom - Teknoloji olarak 2008 yılında 10 aylık araştırma ve geliştirme çalışmalarından sonra 2008' de resmi bütün işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılının sonunda 250 bayi ye ulaşma hedefini üçe katlayarak 750 adet parça kontör yükleme bayiye servis ve hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine bayilik hizmeti vermekteyiz. Hızlı ve sorunsuz şekilde çalışan sistemimiz için bayilik verme işlemleri devam etmektedir.

Müşterilerimizin ve tüm bayilerimizin memnuniyet ve güvenlerini her zaman ön planda tutarak kaynaklarımızı en verimli en güvenli şekilde kullanmak, hizmet kalitemizi en üst düzeye çıkarmak başlıca görevlerimizdendir.

Tüm kurumların tahsilatlarını , hızlı, sorunsuz ve anında ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz. Tüm fatura ödemeleri Banka Anlaşmalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Sistemlerimiz üzeriden TTNET, D-smart , Digiturk , Superonline , Vodafone Net , Doping ADSLi Turkcell, Vodafone, Avea Hat Taşıma Başvurularınız alabilirsiniz.

Sitemizden Sitemizden elektrik, su, telefon, doğalgaz, tv faturalarına ait tüm kurumların faturalarının tahsilatını yapabilirsiniz.

Türkiye'nin hangi şehrinde olursanız olun yol üzeri işyeriniz varsa (Kırtasiye, Telefoncu, Bakkal, Market vs.) sitemizden Parça TL alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak ekstra gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura tahsilat bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.Parça Lira
Parça Lira

3 Operatör
Tek Panel

Turkcell,Vodafone,Türk Telekom TL ve Paket Yüklemelerini Tek Panelden Yapabilirsiniz.

ONLİNE
fATURA TAHSİLATI

Fatura ödemeleri tamamen online olarak saniyeler içinde gerçekleşmektedir.

7/24 KESİNTİSİZ
ONLİNE Sİstem

Haftanın 7 günü 24 saat sorunsuz Parça Kontör ve fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Fatura Ödeme

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, TV vb. tüm kurumların fatura tahsilatları sitemizde anında yapılmaktadır.

İşİMİZİ Sevİyoruz

İşimizi severek yapıyoruz. Bu nedenle son sistem yepyeni kontör yükleme ve fatura ödeme sistemini sizlerle buluşturmaktan gurur duymaktayız.

Hızlı ve Online

Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz Sitemizde genel sorun olmadığı sürece tüm parça kontör yüklemeleriniz sadece 10 sn sürmektedir.